Про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік

  Р І Ш Е Н Н Я
  ТАВРІЙСЬКА  МІСЬКА  РАДА
  (Прийнято на 22 сесії  7  скликання) 

  № 269                                                                                    01 серпня 2017 року

  Про встановлення місцевих
  податків і зборів  на 2018 рік

  Відповідно до ст.10, 12, 14, 266, 267, 268, 274, 293 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року N 2755 -VI із змінами і доповненнями,  керуючись п. 24 ч. 1 статті  26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

  ВИРІШИЛА :

  1. Встановити на території Таврійської міської ради податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

  1.1. Визначити об’єкт оподаткування, платників податку, пільги із сплати податку, звільнених від оподаткування, податковий період та інші обов’язкові елементи податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, згідно зі ст. 266 Податкового кодексу України.

  1.2. Ставки податку для об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб встановлені у розмірі 0,1 відсоток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового року) за 1 кв. метр бази оподаткування, за винятком будівлі промислові та склади 0,01 відсоток, будівлі для публічних виступів (казино, ігорні будинки) 1,5 відсотки.

  1. Встановити на території Таврійської міської ради транспортний податок.

  2.1. Визначити об’єкт оподаткування, платників податку, базу оподаткування, податковий період та інші обов’язкові елементи транспортного  податку, згідно зі ст. 267 Податкового кодексу України.

  2.2. Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно до підпункту 267.2.1 пункту 267.2 Податкового кодексу України.

  1. Встановити на території Таврійської міської ради єдиний податок.

  3.1. Ставки єдиного податку  для платників єдиного податку першої групи встановлені  в межах до 10 відсотків розміру прожиткового мінімуму та другої групи в межах до 20 відсотків розміру мінімальної заробітної плати (фізичні особи – підприємці).

  3.2. Ставки єдиного податку для суб’єктів господарювання, які не зазначені в п.п. 3.1. встановлюється відповідно до п.п. 293.3-293.9 ст. 293 Податкового кодексу України.

  3.3. База та об’єкт оподаткування, податковий період та інші обов’язкові елементи єдиного податку визначаються згідно із главою 1 розділу XIV Податкового кодексу України.

  1. Встановити на території Таврійської міської ради туристичний збір.

  4.1. Визначити базу та об’єкт оподаткування, податковий період та інші обов’язкові елементи туристичного збору згідно зі ст. 268 Податкового кодексу України.

  4.2.  Ставка збору встановлюється у розмірі 1 відсотка до бази справляння збору, визначеної пунктом 268.4 статті 268 Податкового кодексу України.

  4.3. Справляння збору здійснюється:

  4.3.1. Адміністраціями готелів, кемпінгів, мотелів, гуртожитків для приїжджих та іншими закладами готельного типу, санаторно-курортними закладами.

  4.3.2. Квартирно-посередницькими організаціями, які направляють неорганізованих осіб на поселення у будинки (квартири), що належать фізичним особам на праві власності або на праві користування за договором найму.

  4.3.3. Юридичними особами або фізичними особами – підприємцями, які уповноважуються міською радою справляти збір на умовах договору, укладеного з відповідною радою.

  4.4. Встановити, що перелік юридичних осіб або фізичних осіб-підприємців, які уповноважуються справляти збір на умовах договору, затверджується окремим рішенням міської ради.

  5.Встановити ставки земельного податку на території Таврійської міської  ради, згідно додатку 1.

  1. Новокаховській об’єднаній державній податковій інспекції у місті Новій Каховці здійснювати нарахування місцевих податків та зборів у 2018 році відповідно до прийнятого рішення.
  2. Вважати такими що втратили чинність рішення Таврійської міської ради від 14.07.2017 року № 107 «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2017 рік» та рішення від 17.02.2017 р. № 210 «Про внесення змін до рішення Таврійської міської ради № 107 від 14 липня 2016 року «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2017 рік».
  3. Це рішення набирає чинності з 1 січня 2018 року.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Марчука Л.В.. та постійну комісію з питань планування бюджету, обліку, управління та приватизації власності міської ради (Рудич О.В..).

   

  Міський голова                                                                                       М.І. Різак

  Таблиця результатів поіменного голосування

   

   

  Додаток 1

   

  Ставки земельного податку

  на території Таврійської міської ради на 2018 рік»

   

  Цільове використання земельних ділянок Ставки земельного  з 01.01.2018  року
  1. Ставки податку за земельні ділянки, нормативно  грошову оцінку, яких проведено  (незалежно від місцезнаходження) Ставка земельного податку  в відсотках  від нормативно грошової оцінки
  1.1.  Ставка податку за земельні ділянки сільськогосподарських угідь:

   

  1.1.1 За земельні ділянки, зайняті садівницькими товариствами, фермерськими господарствами, садовими і дачними будинками фізичних осіб, а також за земельні ділянки, надані для ведення особистого селянського господарства, та підприємств державної форми власності;

  1.1.2 За земельні ділянки зайняті іншими селянськими господарствами

   

   

   

   

   

  0,3

  1,0

  1.2 За земельні ділянки, зайняті житловим фондом,  автостоянками для зберігання особистих транспортних засобів громадян, які використовуються без отримання прибутку, гаражно-будівельними, дачно-будівельними та індивідуальними гаражами (загальне користування)  

   

  0,05

  1.3 За земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні виробничого та  рекреаційного призначення 1,0
   1.4. За земельні ділянки залізничного транспорту (у межах населених пунктів)  (крім земельних ділянок, на яких знаходяться окремо розташовані культурно-побутові будівлі та інші споруди і які оподатковуються на загальних підставах)  0,25
  1.5 За земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні

   

  суб’єктів господарювання (крім державної та комунальної форми власності,           земельних ділянок, зазначених  у пунктах 1.1 та   1.3 даного рішення )

   

   

  2,0

  1.6.За земельні ділянки (в межах та за межами населених пунктів),

   

  надані для розміщення об’єктів енергетики, які виробляють електричну енергію з відновлюваних джерел енергії

  3,0
  1.7.За земельні ділянки, що відносяться до земель водного фонду (в межах  населеного пункту) 0,03
   1.8 За земельні ділянки, які знаходяться в державній  та  комунальній формі власності  (крім земельних ділянок, зазначених у п.1.7 даного рішення) 1,0
   1.9  Для інших земельних ділянок 1,0
  1.10. Власник нежилого приміщення (його частини) у багатоквартирному жилому будинку сплачує до бюджету податок за площі під такими приміщеннями (їх частинами) з урахуванням пропорційної частки прибудинкової території з дати державної реєстрації права власності на нерухоме майно. 3,0
  2.Ставки податку за земельні ділянки,  розташовані за межами населених пунктів та нормативну грошову оцінку яких не проведено Ставка земельного податку  в відсотках  від нормативно грошової оцінки одиниці площі ріллі по  області
  2.1.  Ставка податку за земельні ділянки  сільськогосподарських угідь :

   

  2.1.1 За земельні ділянки, зайняті садівницькими товариствами, фермерськими господарствами, садовими і дачними будинками фізичних осіб, а також за земельні ділянки, надані для  ведення особистого селянського господарства, та підприємств державної форми власності

  2.1.2 За земельні ділянки різного цільового призначення, розташовані за межами населеного пункту

   

   

   

   

  0,7

   

   

  5,0

  2.2.За земельні ділянки несільськогосподарського призначення   підприємств державної та комунальної форм власності  

   

  3,0

  2.3. За інші земельні ділянки несільськогосподарського призначення  (крім ,     земельних ділянок, зазначених  у пунктах рішення  2.2 даного рішення )  

   

  5,0

  2.4. За земельні ділянки, що відносяться до земель водного фонду та залізничного транспорту 0,3
  3.  За земельні  ділянки на період оформлення правовстановлюючих документів  на  земельну ділянку  ( неоф). 3,0

   

   

  Секретар ради                                                                        А.М.Хахалєв

   

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua