МІСЬКИЙ ГОЛОВА ТАВРІЙСЬКА МИКОЛА ІВАНОВИЧ РІЗАК

  Шановна громадо, депутати міської ради!

  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» передбачено щорічний звіт міського голови про свою діяльність. Будь-який звіт про роботу – дуже відповідальна подія, коли громада, депутати, колеги можуть порівняти, що обіцяно і що зроблено. Як міський голова, я прагнув організувати роботу так, щоб виконавчі органи міської ради якомога повніше та ефективніше виконували покладені на них обов`язки, діяли послідовно й зосереджено у межах Конституції, законодавчих та нормативних актів.

  Все, що зроблено за звітний період, є результатом колективної праці кожного депутата, постійних комісій, виконавчого комітету міської ради, сесійної діяльності, співпраці з керівниками підприємств та установ міста, громадських організацій.

  Сьогодні хочу відзвітувати Вам про основні напрямки діяльності, а саме: бюджетні витрати, благоустрій, ремонт доріг та тротуарів, реконструкція системи вуличного освітленням та багато іншого. Крім здобутків, повідомити про актуальні проблеми та шляхи їх вирішення, а також плани на майбутній рік.

  Ми працювали напружено та зосереджено, докладаючи максимум зусиль для вирішення важливих питань нашого міста. В цьому нам допомагають депутати міської ради, з якими з першої сесії і до сьогоднішнього дня спільно вирішуємо проблеми міста.       

  Міська рада за звітний період провела 11 пленарних засідань, на яких за рекомендацією постійних комісій, було прийнято 136 зважених рішень.

  Саме депутати цього 7-го скликання  на 10-й сесії міської ради одноголосно прийняли рішення  про утворення Таврійської ОТГ. Визначені основні напрямки роботи, які спрямовані на перспективу, і над виконанням яких міська рада працювала протягом звітного періоду. Однозначно, що прикладом спільної – не простої, але злагодженої роботи  міської ради та виконавчого комітету,  є реконструкція комплексу будівель колишньої лікарні залізничників.  Завдяки розумінню та підтримці депутатів міської ради, ми продовжуємо там  будівельні роботи, бо саме виключно на пленарних засіданнях  міської ради приймаються рішення щодо фінансування. Спільно з планово-бюджетною комісією  готуються рішення про виконання  та внесення змін до міського бюджету,  питання, що стосуються приватизації та відчуження майна  територіальної громади міста. На спільних засіданнях  постійних комісій міської ради обговорюються проекти  плану соціально-економічного розвитку, заслуховуються звіти про виконання міських програм, які фінансуються з міського  бюджету.

   Майже на кожній сесії міської ради за погодженням постійної комісії з питань земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища  приймаються рішення щодо земельних відносин.

  За звітний період до міської ради  надходили депутатські звернення, запити, пропозиції щодо вирішення нагальних проблем в життєдіяльності міста, які за дорученням своїх виборців  піднімали депутати перед міською владою. Всі вони були розглянуті.

  З метою моніторингу громадської думки щодо життєдіяльності міста та розвитку  ініціативи населення в місті працюють 10 квартальних комітетів, які є зв’язуючою ланкою між міською владою та населенням міста.

  За звітний період проведено 11 засідань виконавчого комітету, на яких прийнято 84 рішення. В основному це – про хід виконання міського бюджету, хід виконання різних міських програм, звіти про роботу комунальних служб і відділів виконкому та інші питання.

  Для регулювання діяльності виконавчих органів міської ради та вирішення важливих питань мною було видано 353 розпоряджень в межах своїх повноважень. 

  117 звернень громадян надійшло на моє ім`я, 24 мешканця нашої громади завітали на особистий прийом. Усі звернення розглянуті та надані письмові відповіді. Особлива увага приділяється вирішенню проблем, з якими звертаються ветерани війни та праці, інваліди, непрацездатні особи, громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, багатодітні сім`ї, люди,  які потребують соціального захисту та підтримки. Я вдячний Вам, всім жителям міста, за усні та письмові звернення, критичні зауваження, пропозиції, які допомагають в оперативному вирішенні проблем. Це свідчить про те, що  між нами діє міцний зворотній зв’язок.

  Виконання повноважень в  галузі бюджету та фінансів.

  Головним завданням органу виконавчої влади впродовж 2019 року було забезпечення стабільної роботи діючих підприємств у всіх галузях економіки та наповнення місцевого бюджету.

  Для покращення соціально-економічного розвитку, виконання задуманих планів, місто Таврійськ потребує збільшення фінансових ресурсів. Відповідно, дохідна частина бюджету є основним джерелом фінансування цих напрямків.

  За статистичними даними  на території Таврійської міської ради станом на 1 грудня 2019 року проживає 11955 осіб, у тому числі у сільській місцевості 1017 осіб.  

  Загальна кількість середньооблікових працюючих на  крупних та середніх підприємствах міста у 2019 році складає 1551 чоловік, середньомісячна заробітна плата яких  становить 10,2 тис. грн.

  Підсумки виконання бюджету характеризуються  наступними цифрами: власних доходів загального фонду міського бюджету з урахуванням змін  надійшло у сумі 20100,2 тис. грн. при плані 18908,3 тис. грн., що складає 106,3 відсотки. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшилися на 9255,2 тис. грн (85,3 відсотки).

  Головні бюджетоутворюючі податки :

            - акцизний податок,  надходження якого складають 1689,0 тис.грн. 

           - податку на майно надійшло 13072,2 тис. грн., у тому числі :

           - податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки у сумі 1353,4 тис. грн;      

           - плати за землю у сумі 11679,1 тис. грн;

           - транспортного податку у сумі 39,8 тис. грн;

           - єдиного податку одержано 5176,9 тис. грн.  

  До загального фонду  надійшла:

           - субвенція з місцевого бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету у сумі 3726100 грн.

           - інша субвенція з Новокаховського міського бюджету у сумі 99352 грн.,  при плані 99352 грн., що складає 100 відсотків (на утримання та технічне обслуговування котелень, які знаходяться на балансі Таврійської міської ради.)

  До бюджету розвитку надійшли :

  - кошти пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту   102,7 тис. грн.;

  -коштів від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення надійшло у сумі 78,8 тис. грн. 

  З початку поточного року 427 суб’єктів  малого підприємництва застосували єдиний податок. Сума надходжень до місцевого бюджету від сплати цього податку склала 5176,9 тис. грн. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшилися на 1328,9 тис. грн (34,5 відсотки).

  Платниками акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, станом на 01 грудня  2019 року на території міської ради є 33 об’єкта торгівлі, з них 4 юридичних особ, 29 фізичних осіб підприємців. Сума надходжень від сплати цього податку до місцевого бюджету склала 728,4 тис. грн. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшилися на 126,6 тис. грн (21 відсоток).

  Видаткову частину бюджету м. Таврійськ на 2019 рік зі змінами затверджено у сумі 32 777 968 грн. З них: субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій  10 406 004 грн. Фактично від запланованих надійшло субвенції з державного бюджету на звітну дату 3 726 100 грн. Кошти субвенції направлено на реконструкцію комплексу будівель та споруд міської лікарні.

   За 2019 рік було виконано капітальний ремонт будівлі  терапевтичного відділення (електромонтажні роботи) – видатки становлять 604 197 грн., з них 569 667 грн. – субвенція з державного бюджету; 34 530 грн. – власні кошти бюджету Таврійської міської ради. А також оплачено з місцевого бюджету за експертизу проектної документації 26 111 грн.

  На виконання міської програми забезпечення безпеки руху на автомобільних дорогах, вулицях міста, інших населених пунктів і залізничних переїздах на 2019 рік профінансовано виконавчим комітетом Таврійської міської ради у сумі 1 520 315 грн. 

  Для збалансованого соціально-економічного та екологічного розвитку території та забезпечення стабільної роботи комунальних підприємств м. Таврійськ відповідно до їх функціональних призначень щодо надання мешканцям міста належних послуг, комунальні підприємства за 2019 рік отримали кошти з міського бюджету у розмірі 5 535 290 грн

  На виконання програми розвитку земельних відносин та охорони земель по Таврійській міській раді на 2017-2021 роки, профінансовано виконавчим комітетом Таврійської міської ради у сумі 53 961 грн., кошти спрямовано на оплату І етапу розробки проекту землеустрою, щодо встановлення та зміни меж населеного пункту м. Таврiйськ та населеного пункту с-ще Плодове.

  На виконання міської цільової програми поліпшення екологічного стану та зменшення техногенного навантаження на території Таврійської міської ради «Екологія–2019» профінансовано виконавчим комітетом Таврійської міської ради у сумі 28926 грн. Кошти використано на заходи з озеленення, а саме на придбання садженців. 

  На виконання програми будівництва, реконструкції, капітальних, поточних  ремонтів об’єктів соціальної сфери, житлового фонду та інших  об’єктів комунальної власності міста Таврійськ на 2019-2020 роки  профінансовано виконавчим комітетом Таврійської міської ради у сумі 331 703 грн. 

  На виконання  «Міської комплексної Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2019 рік» профінансовано виконавчим комітетом Таврійської міської ради у сумі 32 200 грн.

  Соціальна сфера міста, в тому числі дитячі садочки «Джерельце» та «Дзвіночок», амбулаторія № 3, бібліотека селища Плодове, міський Будинок культури, дитяча школа мистецтв, музей міста, приміщення Ради ветерані та Спілки інвалідів 100-відсотково забезпечені теплопостачанням, електроенергією та водопостачанням. Обладнання індивідуальних газових котелень оновлюється та своєчасно виконується технічне обслуговування, що дає змогу своєчасно розпочати опалювальний сезон (в 2019 році на ці цілі використано 133 708  грн., в тому числі заміна димоходів на котельні я\с «Дзвіночок» 32,0  тис. грн.). 

  З метою забезпечення ефективного використання комунального майна міської  громади, належного утримання будівель та споруд  із міського бюджету виділяються кошти на проведення поточного та капітального ремонту. Так, у 2019 році в будівлі по вул. Гайдара,9, в якій розташовані філія дитячої школи мистецтв, музей міста, приймальні працівників пенсійного фонду та управління соціального захисту населення, виконано ремонт вимощення навколо будівлі, реконструкція ганку до входу з облаштуванням пандусу,  також  на прилеглій території встановлена альтанка з лавами. 

  Одночасно з вуличною роботою ведеться переоблаштування приміщення всередині, щоб створити хол – зручний та комфортний для відвідувачів відділу субсидій та консультаційного центру Пенсійного фонду, які чекають свою чергу до фахівців. 

  Щороку виконується оновлення та ремонт Пам’ятних знаків та пам’ятників, стел, що розташовані на території міської ради, у 2019 році виконано реконструкцію Пам’ятного  знаку «Паровоз»  на суму 150 427грн. 

  Продовжуються роботи із влаштування вуличного освітлення міста, у 2019 році підключені до вуличних мереж нові вулиці Вишнева, Крушельницької, Будівельна, Магістральна, провулок Безимений,  виконано реконструкцію мережі  по вул. Портова. Виконуються монтажні роботи по реконструкції вуличного освітлення по вул. Вокзальна, це заміна  28 старих опор, прокладання нової лінії та встановлення фонарів. Отримані технічні умови та  розроблена проектна документація на будівництво нової лінії вуличного освітлення  на мікрорайон від вул. Східна до вул. Південна.  З метою належного утримання, ремонту, обслуговування вуличних мереж освітлення, своєчасних розрахунків з енергопостачальною організацією  із міського бюджету виділені кошти КП «Таврійське ЖЕУ», на балансі якого перебувають мережі 565 603 грн. 

  Велика увага приділяється стану зелених зон – забезпечується належний стан зелених насаджень: полив, укіс бур’янів,  тільки у 2019 році висаджено 120 дерев та 300 кущів. 

  Завдяки сумісній діяльності Благодійних фондів Івана Віника та Ігоря Колихаєва, комунальних підприємств міста, в місті з’явились два ігрових комплекси на прибудинкових територіях житлових будинків  по вул. Гайдара та по вул. Вокзальна.

  Постійно ведуться роботи із обстеження стану доріг та вулиць міста. З весни до холодів виконуються роботи з поточного ремонту твердого покриття доріг. В цьому році ремонтні роботи по ямковому та поточному ремонту доріг виконано на суму 1 520 315 грн. Також виконані роботи по капітальному ремонту асфальтного покриття під’їзних  міжквартальних доріг по вул. Франка 5, 2а, Вокзальна, 82,80,78, Каховська 65, 63, Станційний,1, Гайдара,5, Незалежності, 17. Відновлені пішохідні тротуари  по вул. Незалежності біля будинків № 7 та 9 та  вул. Гайдара. 

  Продовжуються роботи по проекту реконструкції міської лікарні на базі колишньої лікарні залізничників. Розроблений проект на загальну суму 34 912 779. Проектом передбачається реконструкція терапевтичного корпусу, рентгено-діагностичного, адміністративно-лабораторного, денного стаціонару, забезпечення лікарні індивідуальним газовим опаленням, створення 75 робочих місць. Станом на 01.11.2019 року за рахунок міського та державного бюджету на проектну документацію, збереження будівель, поточний ремонт інженерних мереж, заміну вікон, заміну електромереж використано 2 106 475 грн. На сьогоднішній день лікарня забезпечена електропостачанням, водопостачанням. З метою виконання робіт в повному обсязі та залучення коштів з державного бюджету оголошено тендер на виконання будівельних робіт, по результатах відбору можливий початок робіт – грудень 2019 року. 

  Безперебійне водопостачання та водовідведення, електро- та газопостачання як житлового фонду, так і підприємств та установ міста, відповідний санітарний стан міста, стан вулиць та доріг міста, вуличне освітлення, сприятливі умови для життєдіяльності населення міста, виконання заходів по підготовці господарського комплексу до роботи в осіньо-зимовий період забезпечують комунальні підприємства: «Таврійське ЖЕУ»,  «Таврійський водоканал», «Комунальний сервіс» та «Міський ринок».

  Якісне та безперебійне водопостачання на території міської ради забезпечує КП “Таврійський водоканал», завдяки модернізації технічного обладнання підприємства в мережі водопостачання міста постійно підтримується та регулюється тиск води, що задовольняє потреби населення та підприємств. За цей рік піднято та реалізовано 596 200 м3 води на суму 4 271 888 грн. Заборгованість населення складає 832 100 грн. 

  В межах міської Програми фінансової підтримки комунальних підприємств із міського бюджету були направлені кошти для погашення боргу по судовому рішенню за стічні води КП «Міський водоканал» м. Нова Каховка (202 505 грн.),  ремонт споруди та обладнання АС 19-46 в с. Плодове, яка прийнята на баланс від державного підприємства «Дослідне господарство «Новокаховське» інституту рису НААНУ»,  тампонаж водо-насосної споруди АС 19-249 по вул. Вокзальна, 18,  придбання та ремонт  обладнання, насосів, засувок, ремонт спецтранспорту, обслуговування системи диспетчеризації, своєчасні розрахунки з енергопостачальною організацією (1 070 380 грн.)

  Належний санітарний стан територій міської ради забезпечує КП «Комунальний сервіс». За 2019 рік підприємством зібрано та вивезено 20 200 м3 твердих побутових відходів, на суму 2 754 346 грн. Заборгованість населення складає 379 054 грн. Підприємством розпочато впровадження роздільного збирання відходів. 

  В межах міської Програми фінансової підтримки комунальних підприємств із міського бюджету були направлені кошти: для придбання вантажного автомобіля ГАЗ 3307 (194 000грн.), придбання запчастин та ремонту спецтехніки  (224 400 грн.),  виділено кошти та оголошено тендер на придбання  машини (сміттєвоз 1 000 100грн.), придбано лопату до трактору для розчищення вулиць від снігових заметів (18300 грн.) 

  Послуги з управління багатоквартирним житловим фондом надає КП «Таврійське ЖЕУ». В управлінні підприємства 105 житлових будинків, загальна площа яких 103 842 м2. У 2019 році надано послуг на суму 3 251 689 грн., заборгованість складає 1 942 863 грн. 

   

  В межах міської Програми фінансової підтримки комунальних підприємств із міського бюджету були направлені кошти: на виконання робіт з благоустрою паркової зони мікрорайону Східний (72 390 грн.) та для проведення капітального ремонту ліфтів багатоповерхових будинків житлового фонду (82 014 грн.)

  Комунальним підприємствам «Міський ринок» план по ринковому збору виконується на 100%. Фінансовий стан підприємства стабільний.

  Працівниками цього підприємства постійно проводиться робота по благоустрою прилеглої території.

  Для якісного обслуговування покупців розміщено додаткові торгові ряди.  

         

  На території Таврійської міської ради працює громадська організація «Організація ветеранів міста Таврійська» на обліку якої: 2 – учасника бойових дій, 1-блокадниця, 128 ветеранів війни та 1047 – дітей війни. Фінансування підтримки громадської організації проводиться виключно за рахунок міського бюджету, за 2019 рік було виділено 92 029 грн. на проведення культурно-масових заходів, вечорів та концертів, надання матеріальної допомоги на лікування та придбання продуктових наборів для людей похилого віку, а також  на забезпечення фінансової підтримки статутної діяльності та оплату праці найманих працівників громадської організації. 

  Культурно-освітню роботу в м. Таврійськ здійснюють КЗ «Таврійський міський Будинок культури», КЗ «Таврійський музей історії міста», Таврійський підрозділ №2 комунального закладу «Новокаховська дитяча школа мистецтв»,  бібліотека філія №4 Новокаховської централізованої бібліотечної системи та  Плодівська сільська бібліотека-філія. 

  При КЗ «Таврійський міський Будинок культури» діють вокально-хоровий,   театральний, хореографічний, декоративно-ужитковий колективи,   клуби за інтересами (школа раннього розвитку дітей, школа східного танцю «Захара»,  спортивно-оздоровча (аеробіка), акробатика на полотнах), які відвідують 227 осіб.  Всі учасники творчих колективів приймають активну участь в заходах БК, міста, позашкільних та виїзних святкуваннях, беруть участь у конкурсах та завойовують призові місця. 

  На протязі 2019 року було проведено 33 культурно-масових заходів для дітей, молоді та мешканців міста. Міський Будинок культури не тільки задовольняє культурні потреби та організовує відпочинок населення, а є культурно-просвітницьким центром міста. 

  При Таврійському підрозділі №2 комунального закладу «Новокаховська дитяча школа мистецтв» діють: вокально-фортепіанний відділ, народно-духовий відділ, театральне відділення, хореографічне відділення, художнє відділення які відвідують 130 осіб. 

  Викладачі та вихованці дитячої школи мистецтв проводять активну концертну діяльність у дитячих садках, школах, загальноміських заходах. Беруть участь у конкурсах та завойовують призові місця. 

  В бібліотечних закладах міста організовують виставки, перегляд літератури, вікторини, зустрічі зі знатними людьми, зустрічі з умільцями м. Таврійськ,  проводяться тематичні години та вечори, бібліотечні уроки.  В бібліотеці №4 (по вул. І. Франка, 3) для мешканців міста працює безкоштовно «Інтернет центр», також при бібліотеці працює естетичний клуб «Барвінок». У 2019 році бібліотеки відвідало 8 313 читачів. 

  7 вересня 2017 року в місті відкрито КЗ «Таврійський музей історії міста». При музеї міста Таврійська  працює  гурток «Школа  юних  музеєзнавців». 

  На протязі 2019 року учасниками гуртка було підготовлено  експозиції і  проведено заходи з нагоди відзначення державних свят та пам’ятних дат: Дня Соборності України, Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, Дня пам’яті та примирення в Україні, Дня Державного Прапора та Незалежності України, Дня захисника України, Дня Гідності і Свободи та інші.

  Всього у 2019 році КЗ «Таврійський музей історії міста» проведено 32 екскурсії, відвідувачів охоплених в заходах та екскурсіях - 3 080 чоловік, експонатів - 3116 штук.  

                                                              

  Пріоритетними напрямками роботи закладів культури є розвиток аматорської народної творчості, всебічна підтримка юних талантів, підвищення культурного рівня та естетичного виховання громадян, збереження культурної спадщини. 

  Фізична культура та спорт є важливою складовою процесу повноцінного розвитку людини та її виховання. Тому особливу увагу в місті приділяють спорту.  В спортивному житті міста приймають активну участь різні вікові категорії населення. При школах працюють спортивні секції з волейболу, гандболу, боксу, художня гімнастика. 

  В місті  працюють гуртки громадських організацій «Спортивний клуб Таврійськ» та «Хва-Ранг-До», розташовані за адресою: м. Таврійськ, вул. Вокзальна, 3-А.  В спортивному залі займаються як діти, так і дорослі в секціях з боксу, таєквон – до та фітнесу

  Всього по місту заняттям спорту охоплено  176  осіб.

  На території Таврійської міської ради систематично та планомірно проводиться профілактична робота, спрямована на попередження дитячої бездоглядності, як профілактику соціального сирітства та правопорушень  у дитячому середовищі. Профілактична робота ведеться координовано зусиллями Таврійського міськвиконкому,  ЗОШ I-III ступенів №5, №7 Новокаховської міської ради, Таврійським навчально-реабілітаційним центром Херсонської обласної ради, старшим дільничним офіцером поліції сектору превенції Новокаховського  ВП  ГУНП  в  Херсонській  області – Вишневим О.А., комунальним некомерційним підприємством «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка», амбулаторія загальної практики, сімейної медицини №3,  ФАПу, КЗ «Таврійський міський Будинок культури», КЗ «Таврійський музей історії міста», Таврійським підрозділом №2 комунального закладу «Новокаховська дитяча школа мистецтв», бібліотекою філією №4 Новокаховської централізованої бібліотечної системи, Плодівською сільською бібліотекою-філією, міською громадською організацією воїнів-інтернаціоналістів «Саланг», міською громадською організацією «Організація ветеранів війни та праці».

  Спеціалістами виконавчого комітету Таврійської міської ради на протязі 2019 року було проведено 37 рейдів, відвідано 59 родин; охоплено 84 дитини; складено 42 акти ЖПУ; проведено 43 профілактичних бесід; попереджено 10 батьків; взято 19 письмових пояснень; запрошено до служби у справах дітей  2 родини та до виконкому Таврійської міськради 9 родин.

  В квітні 2019 року  проводилась інвентаризація житла статусних дітей, а саме: дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, яких на території ради проживає 25 осіб.  

  На території міської ради розташовано 17 точок дрібно-роздрібної торгової мережі, 48 точок роздрібної торгової мережі всіх форм власності, 2 оптових підприємства, 2 підприємства громадського харчування, 3 автозаправні станції, ринок. В сфері побутового обслуговування мешканцям міста надають послуги 3 перукарні, 1 пункт по ремонту та пошиву взуття, шиномонтаж, пункт з пошиву одягу, 3 стоматологічні кабінети. 

  В місті спостерігається поступове стабільне зростання мережі підприємств торгівлі громадського харчування, побутового обслуговування.

  Проводиться робота по профілактиці стихійних ринків, по впорядкуванню виносної торгівлі городян. Для мешканців міста по вулицям 8 Березня, Східна, Молодіжна відведені місця, куди вони можуть виносити для продажу овочі, фрукти, вирощені на власних земельних (садибах) ділянках.    

  Щодо житлового будівництва протягом 2019 року в місті введено в експлуатацію 55-ти квартирний житловий будинок по вул. Вокзальній, 82. 

  Введено в експлуатацію 3 індивідуальні житлові будинки, загальною площею 567,3 кв.м.

  Також, відділом містобудування, архітектури та земельних відносин видано два будівельних паспорти на забудову індивідуальних земельних ділянок.

  Продовжується створення нових об’єктів промислового та громадського призначення. Надано містобудівні умови та обмеження забудови земельних ділянок ТОВ «АДМ Таврійський елеватор» для реконструкції вантажно-розвантажувального комплексу зернових культур, ФОП Соріній В.О. –  для будівництва будівлі торгівельного призначення по вулиці Незалежності, 9.

  Таврійська міська рада виступила замовником щодо реконструкції господарчого корпусу під рентгено-діагностичне обладнання по вулиці Каховській, 30.

  На теперішній час комунальне підприємство «Комунальний сервіс» виступає замовником на проектування та будівництво комплексу спортивних майданчиків по вулиці Вокзальній, 7а та вільній земельній ділянці в парку Залізничників. Варто, щоб до занять спортом в місті долучалося якомога більше молоді, а також людей старшого віку. 

  В 2019 року  зареєстровано 10  договорів оренди на земельні ділянки, підготовлені та прийняті на сесії міської ради 39 рішень  із земельних питань.

  Замовлені проекти землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів м. Таврійськ та с-ща Плодове, загальною вартістю 200 тис. грн.   

  Адміністративна комісія виконавчого комітету Таврійської міської ради у складі  семи осіб, яку очолює заступник міського голови, у цьому році розглянула 29 справ про адміністративне правопорушення та осіб, які притягнуті до адміністративної відповідальності, а саме:

   - ст. 152 Порушення  державних стандартів, норм і правил  у сфері благоустрою населених пунктів  - 6 осіб;

  - ст. 156 ч. 2 Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами – 3 особи.

  - ст. 159 Порушення правил торгівлі на ринках – 19 осіб;

  - ст. 180  Доведення неповнолітнього до стану сп’яніння – 1 особа.

  Накладено стягнення у вигляді штрафу на загальну суму 5321 грн, сплачено - 5321грн.

  На квартирному обліку при виконавчому комітеті для поліпшення житлових умов  перебуває з метою отримання  державного житла 62 сім’ї, із них:

         у першочерговій черзі -28 сімей;

         - учасники бойових дій - 6 сім'я;

         - багатодітних сімей – 9 сімей;

         - хворих ( за встановленим переліком) – 2 сім'ї;

         - інші категорії - 11 сімей;

          у позачерговій черзі - 7 осіб.

         - дитина позбавлена батьківського піклування  – 3;

         - дитина-сирота – 4.

  За звітний період виконавчим комітетом проведено реєстрацію актів цивільного стану громадян: зареєстровано  35 шлюбів,  20 народжень немовлят та 56 смертей. У Будинку культури обладнана зала для проведення урочистих реєстрацій шлюбу. Постійно проводиться робота по покращенню обслуговування  громадян щодо проведення  урочистих обрядів.

  На високому рівні організована робота відділу реєстрації виконавчого комітету Таврійської міської ради, щодня здійснюється якісний професійний прийом громадян. Робота спрямована на виконання державної політики у сфері реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб на території міста, в тому числі на виконання делегованих повноважень щодо формування та ведення реєстру територіальної громади. Виключно у випадках, передбачених законами України, відділом надаються відомості про місце проживання осіб та інші персональні дані на запити від державних органів, підприємств, організації та установ. На постійній основі здійснюється ведення та підтримка в актуальному стані картотеки з питань реєстрації фізичних осіб за картками реєстрації осіб та адресними картками. Загалом за 11 місяців 2019 р. відділом реєстрації було прийнято 4317 осіб.         

  Шановні Таврійчани!

  Звітуючи сьогодні про роботу, я хочу  відмітити той факт, що багато наших досягнень – це результат тісної співпраці депутатів міської ради, виконавчого комітету, голів квартальних комітетів, керівників підприємств та організацій нашого міста. 

  Я звертаюся до Вас із закликом підтримати наші зусилля, зберігати належний санітарний стан на вулицях і в парках, щоб наше місто було квітучим і чистим. Дякую всім, хто  не тільки на словах, а й конкретними справами розбудовує та прикрашає свій будинок, свій двір, вулицю, наше місто.

  В цей нелегкий для країни час ми повинні об’єднатись, щоб досягти наміченого наполегливою працею.

  Міське господарство територіальної громади м. Таврійська це велика відповідальність. Я чітко це розумію. Тому хочу запевнити, що працюю і буду працювати наполегливо і далі над виконанням програми і конкретних справ в ім’я нашого міста.

  Сподіваюсь, що завдяки порозумінню плоди нашої праці принесуть рідному місту стабільність і процвітання.

  Доброго всім здоров`я, наполегливості, завзяття й сил  в цій нелегкій але такій потрібній справі.

   

  Міський голова

  м. Таврійська                                                                        М.І. Різак

   

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua